صفحه نخست | تماس با مدیران | ارتباط با ما| RSS 2.0 طراح قالب
هدف ما رضایت شماست؛ الباقی شایعات است!
مترو و soul mate اَم آرزوست!
موضوع: اجتماعی ت مثل طنز | تاریخ ارسال: 1388/08/28
1. نه این که حال و حوصلش نباشه (چرا دروغ؟ که نیست!) و نه این که وقتش نباشه ( که این یکی دیگر راست راستکی نیست) .... خب این از توجیه دیر به دیر آپ کردن. بی خیال بقیه جمله!  بریم سر خط...

2.  تو این مدت سوژه های زیادی بود که می خواستم بهشون بپردازم، اما به دلایل ذکر شده در بند بالا  متاسفانه نشد. مثلاً سفر احمدی نژاد در تاریخ  88/8/7 به  مشهد مقدس و  حضورش   در خیابان های  اصلی  منتهی به حرم امام رضا و  در نتیجه  بسته شدن  مسیرهای فرودگاه و ترمینال  مشهد به سمت حرم و سو استفاده از جمعیتی که از راه دور برای زیارت اومده بودند و حالا با بسته شدن مسیر، علی رغم همه خستگی های راه مجبور بودن این مسیر 2 ساعته تا حرم و هتل های اطراف حرم رو پیاده طی کنن تا برچسب استقبال کننده احمدی نژاد بهشون بخوره و تصویر بشه و بره تو خبرگزاری فارس!

یا حضورم در ساعت 8 صبح 88/8/8 مقابل ضریح امام رضا که خیلی دلنشین بود برام یا روز تولدم که گذشت... و مطابق معمول اون هایی که توقع داشتم بهم تبریک بگن، گفتن و اونهایی هم که نداشتم نه!

 یا گم شدنم تو الهیه تهران و نرسیدن به جشن میهن بلاگ که یکی از دلایلش خرابی مترو بود و این که مجبور شدم 2-3 ایستگاه زودتر از مقصد مورد نظرم  پیاده شم و البته آدرس اشتباهی که بهم داده بودند هم مزید بر علت شد.


دو تصویر اختصاصی از استقبال کنندگان رییس جمهور!!

3. چند وقت پیش تصادفاً به یه سایت بازی آنلاین برخوردم که باید توی اون" soul mate"  مورد علاقه خودت رو از نظر چهره طراحی می کردی. خلاصه بعد از کلی زور زدن و پس و پیش کردن چشم و ابرو و لب و دماغ و دهن و سایر مخلفات!  soul mate مورد نظر  ما شد این:


My Soul Mate
البته شرمنده که بی حجابه! تقصیر مملکتمونه که تو همه موارد به خود کفایی رسیده الا همین یه مورد !! که  مشابه اسلامیشو بسازیم تا دیگه  این جوری بی ناموسی از soul mate مردم پرده برداری نشه!!!

خلاصه که اگه یه همچین soul mate  ی دور برتون سراغ دارید من رو بی خبر نذارید!!

4. این سری که تو مترو بودم داشتم به این موضوع فکر می کردم که چه خوب می شد واسه همین قم خودمون هم یه مترویی مونو ریلی چیزی بزنن. حالا درسته قم یه ذره از تهران کوچیکتره! ولی خب عوضش خیلی خوب می شد. مثلاً می شد  نو آوری کرد و 2 تا واگن اول هر قطار رو اختصاص داد به بچه ها! البته نه! این طرح تو قزوین بیشتر جواب می ده! می شد یه کار دیگه کرد مثلاً  واگن آخر رو بدن به آحاد مردم بقیش هم  باشه برای حضرات طلاب که راحت باشن!!

حالا از شوخی که بگذریم فکر کن اون خانمه که تو مترو تهران  اسم ایستگاه ها رو می خونه و مثلاً می گه: " ایستگاه بعد... گلبرگ!"  بیاد با همون ناز و عشوه تو مترو قم بگه:  "ایستگاه بعد ... سیفیداب!!"

البته می شه بومی سازیش هم کرد و یه دونه حاج آقایی چیزی بذارن که ناز و عشوه هم از خودش در نکنه! مثلاً بگه: " بسم رب الشهدا و صدیقین ملت غیور و شهید پرور  استان سوهان خیز قم! و همانا بدانید ایستگاه بعد سفیداب است!!" البته نه! اینم خوب نیست تا بیاد اینو بگه قطار رفته مردم جا موندن!! آقا بی خیال اصلاً، مترو می خواهیم چی کار؟!  همون پله برقی ها شو   برامون بذارن ما راضی ایم!!!

در هر صورت از آن جایی که این حقیر، غیر از یک عدد محمد بودن و یک عدد طنز پرداز بودن ویک عدد خبرنگار بودن، یک عدد مهندس عمران نیز می باشم بلاخره  پس از حساب و کتاب های فراوان به این نتیجه رسیدم که اگر ما بتوانیم 20 میلیارد تومان  از دولت محترم خدمت گزار بودجه تهیه نموده  19 میلیاردش را خودمان بخوریم،  با آن یک میلیارد باقی مانده می توان طرح زیر را پیاده نمود  که خالی از لطف نیست!!!

نقشه مترو قم

  ادامه مطلب | نظرات()
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic