صفحه نخست | تماس با مدیران | ارتباط با ما| RSS 2.0 طراح قالب
هدف ما رضایت شماست؛ الباقی شایعات است!
گر جگر میش نداری؛ سفر قصابی مکن!
موضوع: ت مثل طنز | تاریخ ارسال: 1390/04/22
بلاخره انتظارها به سر رسید و ما گوسفندها هم توانستیم برای اولین بار یک صفحه مطبوعاتی برای خودمان  داشته باشیم تا در طویله حوصله‌مان سر نرود. بله ما آمدیم. ما آمدیم  تا به خبرنگارها و مطبوعاتی‌ها، نشان بدهیم نشریه درآوردن یعنی چی؟!! ما اصحاب علف آمده‌ایم تا به اصحاب قلم ثابت کنیم که ظرفیت ما هم خیلی بالاست و از هر ببعی و که گوسفندی انتقاد کنیم ناراحت نمی‌شود! ما آمدیم تا با آموزش‌هایی فرهنگ ببعی‌های مملکت را بالا ببریم...

ما می‌خواهیم نشان بدهیم همه ببعی ها گوسفند نیستند!  ما در  این صفحه می‌خواهیم نگاه‌ها را نسبت به گوسفندها عوض کنیم و نشان بدهیم که می‌توانیم گوسفند نباشیم! ما می‌خواهیم نشان بدهیم گاوها و الاغ‌ها از ما هم خرترند! البته خب  در  هر صنف و قشری استثنا هم وجود دارد! مثلاً همین بزها که همیشه عین بز خودشان را به ما گوسفندها می چسبانند. (چشمتان روز بد نبیند مثلن همین دیروز یکی‌شان در طویله به حقیر حرف خیلی بدی زد و  در حالی که به من اشاره می‌کرد گفت: " ببین عجب گوشتیه!!" )

 بعضی از ببعی‌ها  هم که می‌خواهند با اقدامات گوسفند مآبانه‌شان وجهه ما را در اذهان عمومی خراب کنند. ما در این صفحه می‌خواهیم از  خط مشی و برنامه‌های گوسفندی آینده‌مان برایتان بگوئیم. البته هر کاری مشکلات و سختی‌های خاص خودش را دارد ولی خب ما آمدیم تا همه این موانع را پشت سر بگذاریم حتی اگر کوهی از علف باشند! به هر حال از قدیم و ندیم گفته‌اند "گر جگر میش نداری سفر قصابی مکن!"

گوسفند‌های عزیز! ما اینجاییم برای احقاق حقوق تضییع شده‌مان! ما آمده‌ایم برای تغییر!  جشن می‌گیرند گوسفند می‌کشند! عزا می‌گیرند گوسفند می‌کشند! ماشین می‌خرند گوسفند می‌کشند! پسر اقدس خانوم را ختنه می‌کنند گوسفند می‌کشند! خلاصه این که از هیچ ظلمی به ما مضایقه نمی‌کنند و به قول ناصر خسرو " چه کرده ست این گوسفند ضعیف........ که در کشتن او ثواب و جزاست!". 

راحت باشید! این جا دیگر می توانید سال‌ها بغض فروخفته خود را فریاد بزنید. اینجا تریبونی برای همه ببعی‌ها و گوسفندهای دنیاست. اینجا دیگر آزادی بیانی که می‌خواستید، می‌توانید داشته باشید! این‌جا دیگر می‌توانید با فراغ پشم! بع بع کنید بدون این که هیچ قصابی جرات کند  نگاه چپ به شما بیندازد در حالی که چاقویش را هم تیز می‌کند!

البته جا دارد همین جا از مسئولین امر و علی الخصوص همکاران عزیزمان! در نشریه ستون آزاد کمال تشکر را داشته باشیم که نهایت همکاری را با ما داشته و ما را درک کردند و  با صداقت هر چه تمام‌تر خودشان را جای ما گذاشتند! و در میان درخواست های فراوان قشر زحمت‌کش گوسفند را انتخاب کردند. البته باور کنید اصلاً پارتی‌بازی و فامیل‌بازی‌ای در کار نبوده است! به جان شما!

 این صفحه را می توانید بعد از خواندن بخورید. گوشت شود به تن‌تان! البته  یک مقدار فرهنگ داشته باشید و همراه کاهوها یا اگه دور سبزی بسته شده جلوتر از سبزی‌ها نخوریدش!

بع!

راستی مسابقه اس ام اس بازی هم داریم! به ما پیامک بزنید و در مسابقه اس ام اس ما شرکت کنید تا یک در دنیا و صد در آخرت خیر ببینید الهی! به هر حال خودتان که بهتر می‌دانید ما گوسفندیم و هیچ‌کس ما را آدم حساب نمی‌کند  و اسپانسرمان  نمی‌شود تا بهتان جایزه بدهیم.

غیر از پیامک،  ما در  طویله بساط  ای دی اس ال (بین خودمون باشه، بدون فیلتره!) را هم بر پا کرده‌ایم و می‌توانیم پاسخگوی محبت بی‌دریغتان باشیم.  خلاصه که با ما به نشانی  free_babaei@gmail.com مکاتبه نموده و از ما تعریف کنید!

فِلن هم به بچه ها گفتم به افتخار شروع این ویژه‌نامه وزین و پشمین خون بیریزن و یه آدم بیارن بزنن زمین سرشو ببرن سلامتی همه گوسفندای دنیا!  (ببخشید این جمله خیلی محاوره ای شد! می طلبید آخه! لازم بود!!)

ودر پایان شاعر پشمین سخن می فرماید:

وای  چه قشنگی چه ملوسی   ببعی  جونم.................. خیلی عزیزی پیش من،  قدرتو می‌دونم!

چه خوبی و چه نازی! چقدر تو  مهربونی! ..............چقدر به ما  ای ببعی  فایده  می‌رسونی!


  • به نظر شما مهم ترین عامل موفقیت و محبوبیت  ما گوسفندان نسبت به دیگر اقشار جامعه کدام گزینه می باشد؟
گزینه 1) دل
گزینه 2)  جیگر
گزینه 3) قلوه
گزینه 4) دنبه!

شما می‌توانید عدد مربوط به گزینه مورد نظرتون رو از طریق پیام کوتاه به شماره 200090 ارسال کنید.


به سفارش صفحه ببعی‌های نشریه طنز ستون آزاد!
  ادامه مطلب | نظرات()
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic