صفحه نخست | تماس با مدیران | ارتباط با ما| RSS 2.0 طراح قالب
هدف ما رضایت شماست؛ الباقی شایعات است!
به خاطر یک مشت مخلفات!
موضوع: ت مثل طنز | تاریخ ارسال: 1390/04/27

همان طور که حتمن مطلع شده‌اید، سید جلال حسینی بازیکنی که گفته  می‌شد زیر سقف قرارداد با استقلالی‌ها به توافق رسیده است در چرخشی  ۱۸۰ درجه‌ای با تیم سابقش سپاهان اصفهان به توافق رسید. اما نکته جالب  ماجرا آن جاست که مسئولین سپاهان هم مثل مسئولین باشگاه استقلال  پس از توافق با سید جلال و  رسانه‌ای کردن این موضوع، اعلام کرده‌اند در  مذاکرات انجام شده با وی کاملن سقف قرارداد را رعایت کرده‌اند!  حال سوال  این جاست که اگر هر دو تیم سقف قرارداد را برای سید جلال حسینی رعایت  کرده‌اند پس چه عاملی باعث شده است تا سید جلال زیر قول و قرار خود با  فتح الله زاده بزند و راهی سپاهان شود؟!!  یکی از مسئولین که خیلی دلش  می خواست نامش فاش بشود در همین رابطه به خبرنگار ما گفت: ” در این  که هر دو تیم سقف قرارداد را برای سید جلال حسینی رعایت کرده‌اند جای  هیچ گونه شک و شبهه ای نیست! فقط باشگاه سپاهان یک سری از  مخلفات  قرار داد را بیشتر کرده است!” بر همین اساس این مسئول که همچنان دلش می‌خواست نامش فاش بشود! جزئیات قرارداد این بازیکن با هر دو باشگاه را به طور اختصاصی و کاملاً محرمانه در اختیار خبرنگار ما قرار داده که از قرار ذیل است:

جزئیات قرارداد سید جلال حسینی با استقلال: سی‌صد و چهل و نه میلیون و نه‌صد و نود و نه هزار و نه‌صد و نود و نه تومان مطابق با زیر سقف قرارداد! +  یک دستگاه آپارتمان ۱۰۰ متری در الهیه تهران + یک دستگاه مرسدس بنز مدل ۲۰۱۱ +  روزی دو ساندویچ فلافل + یک کارت شارژ ایرانسل ۲۰۰۰ تومانی.

جزئیات قرارداد سید جلال حسینی با سپاهان: سی‌صد و چهل و نه میلیون و نه‌صد و نود و نه هزار و نه‌صد و نود و نه تومان مطابق با زیر سقف قرارداد! + یک دستگاه آپارتمان ۱۰۰ متری در الهیه تهران  + یک دستگاه مرسدس بنز مدل ۲۰۱۱  +    روزی دو ساندویچ فلافل ۳ قرصه با نون اضافه  + یک کارت شارژ ایرانسل ۵۰۰۰ تومانی  +     مـــاچ!

گفتنی است این مسئول دهن لق! در ادامه افزود: هر دو قرار داد  طبق قانون سازمان لیگ، زیر سقف و نه در هوای آزاد! منعقد گردیده است.

به سفارش روزنامه قدس

***
آدرس شعبه اصلی وبلاگ!: http://chap2.ir

  ادامه مطلب | نظرات()
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic