صفحه نخست | تماس با مدیران | ارتباط با ما| RSS 2.0 طراح قالب
هدف ما رضایت شماست؛ الباقی شایعات است!
افاضات الاضافی!
موضوع: اجتماعی ت مثل طنز | تاریخ ارسال: 1388/10/26

 به نام خدا  یک محمد هستم تو خونه خرس گنده صدام می کنند!  بدین وسیله مقادیری از جملات قصارخودم رو تقدیم حضورتون می کنم. از همونا که باید با آب طلا بنویسند و بزنند سر در سازمان ملل!  و حتی  از همون ها که  سال های سال پس از مرگ گوینده  برای نسل های آینده به یادگار  باقی خواهند ماند!!

البته  قبل از هر چیز از خواننده های عزیزم می خوام که  شعور به خرج بدن و پیش از خوندن این پست به مناسبت فاجعه انسانی هائیتی یک دقیقه سکوت کنن!

***

» می خوام یه خرس بخرم ببرم خونه نشون این مادر گرام بدم پی به  تفاوت های فاحش من با خرس ببره بلکه این قدر دیگه به من نگه خرس گنده!!

» تفاوت نامه با آدم:

-  نامه ها بعضی هاشون سرگشاده اند اما آدم ها بعضی هاشون ته گشاده اند!!

» من عرزشی نیستم ولی ساندیس را دوست دارم!

» بعد اون ور آبی ها سال های ساله که منتظر سیزن 2 سریال روزی روزگاری هستن! طفلیا!!

» مامانم می گه می کشمت! اگه یه روز با دختر همسایه ببینمت!!( لطفاً با ریتم آهنگ می کشمت اگه یه روز با غریبه ببینمت محسن چاوشی خوانده شود!)  می گم نه مامان خیالت راحت! حواسم هست. نمی ذارم بفهمی!!

» آخه هر چیزی حدی داره! برگشته به دختره می گه ببخشید شما قبلاً دوست دختر من نبودید!!؟

» لب هاش آتیشی بود. آخه کرانچی آتشین خورده بود!

» یکی نیست به این دخترا بگه بابا این قدر دسته جمعی راه نرید شاید یکی خواست بیاد جلو یه چیزی بهتون بگه روش نشه!!

» تو فرم استخدام نوشته بود جنسیت؟ نوشتم: خراب!

» کلید که گم می شد می رفتیم کلید ساز می آوردیم. بعد اونوقت شما احیاناً پسورد ساز سراغ ندارید؟!!

» محکوم می کنیم، برخورد می کنیم (این 2 تا فعل رو از واحد مرکزی خبر صدا و سیما بگیری لال می میره!!)

» اسید کلریک رید !!

» تف تو ریا! 4 ساعت رفتیم هیئت عزاداری هیچ آشنایی ندیدمون. حالا نیم ساعت با دختر می ری تو خیابون 70 نفر می بینن. مملکته داریم؟!!

» نه سبزها، نه ارزشی ها. . .  هیچ کدومتون عددی نیستید. فقط هوادارای ترااااااختور!!!

» رفتم به دختره پیشنهاد ازدواج دادم. گفت ببخشید آقا ولی من نامزد دارم. گفتم اشکال نداره خانم مهم تفاهمه!!

» براستی پیغمبر هفتاد و سه هزار پانصد و سی و ششم چه نام داشت؟!!

» فک کن اگه زن احسان خواجه امیری بودم هر شب قبل از خواب بهش می گفتم آهنگ سلام آخر رو برام بخونه!!

» سایت های ممنوعه و فیلتر شده در ایران بر دو قسمند. 1. صورتی 2. سبز!!

» مسئولین کشور بدانند، دانشجو بیدار است. (غیر از سر کلاس البته!)

» این قدر بدم می یاد از این دخترها که با من دوست نمی شن!!!!!

» از آتش نشانی اخراج شد. از لجش رفت تو کارخونه کرانچی آتشین استخدام شد !!

آگهی بازرگانی:

 این اغتشاشگران سبز پوش را شناسایی کنید و به ما زنگ بزنید! گویا عاشوراییه بانک آتیش زدن فتنه گرای دست نشانده!!

پ.ن: کلیه جملات ذکر شده  در بالا کاملاً تخیلی بوده و زائیده ی ذهن [.....!!] اینجانب می باشد. لطفا آدم باشید و برای جوان مردم حرف مفت در نیاورید! با تشکر!


    

  ادامه مطلب | نظرات()
وصیت نامه گوسفندی که شام هیئت شد!
موضوع: اجتماعی ت مثل طنز | تاریخ ارسال: 1388/10/9

«من دیر پز نیستم. . . گفته باشم!!»

عزیزان و دلبندان من! بی شک هم اکنون که این نوشته را می خوانید من بین شما نخواهم بود و در دیگ هیئت مشغول پخته شدن می باشم! شاید هم در  قابلمه یکی از دست اندرکاران  هیئت باشم و اگر خوش اقبال باشم. . .  تبرکی هستم در گوشه بشقاب پیر زنی با صفا !

در درجه اول از همه تان می خواهم ناراحت و آزرده خاطر نباشید. پخ پخ شدن حق است!

به خصوص  روی سخنم با توست. . .  ای  حبه انگور من! عزیزم ناراحت نباش. سعی کن آب و یونجه ات را خوب بخوری تا در آینده گوسفندی چاق و چله  بشوی تا هم  برای خودت کسی و هم برای ما مایه افتخار و مباهات مادرت باشی و هم همگان به دیده احترام به تو بنگرند! عزیزم! ببعی بابا!  فراموش نکن که مردم عقلشان به چشمشان است و به گوشت و دنبه تو نگاه می کنند تا کمالاتت!!

و تو ای منگول! ای قیمه پلو بالقوه بابا! دعا می کنم که در عید قربان قربانی شوی! راستی این قدر پشم هایت را فشن و سیخ سیخی نکن! مگر همین فر فری خودمان چه ایرادی دارد!؟ بزغاله!!

و تو ای شنگول من!  بعد از من مرد این آغل تویی! مواظب مادرت و سایر ببعی های آغل  باش. فراموش نکن که گرگ های این دوره و زمانه بسیار فرق کرده اند و دیگر با یک آیفون تصویری ساده  نمی توان آن ها راشناسایی کرد!

و تو ای منزل! (بز زنگوله پا سابق!) این قدر با این جاری ات بز بز قندی چشم و هم چشمی نکن. مگر نه این است که مقصد نهایی همه ما یکی است و  آخر سر، همه ما را در یک وجب دیگ می خوابانند! مگر زنگوله ای که به پایت بود چه عیبی داشت که آن را فروختی و با کلی قرض و قوله رفتی و چکمه های به آن بزرگی را خریدی!!؟ حالا فوقش پاچه هایت هم  تمیز تر باشد،  مگر نه این است که سر خوردن آن بیشتر دعوا می شود و این وسط هیچ سودی به تو نخواهد رسید!! ضمناً این قدر قند و شیرینیجات مصرف نکن. تو هم مثل اون جاری بزت،  مرض قند می گیری ها!!

به قصابم بگوئید دلم  پیش ببعی طویله همسایه است بی خودی دنبالش نگردد! گلاب به روی ماهتان  پشکل ها و اضافات سیراب و شیردانم را هم در باغچه ای چیزی بریزید تا گوشت شود به تن علف های خوش خوراک باغچه!

راستی عزیزان من! سلام من را به آشپز باشی هیئت برسانید و عاجزانه از او تقاضا نمایید که آب بیشتری به غذا ببندد. باشد که  شما یکی، دوسه روزی بیشتر عمر کنید! ضمناً من دیر پز نیستم. . . گفته باشم!!
در پایان میخواهم مهم ترین نصیحتم را بگویم و آن اینکه ...
[پخ پخ پخ]

منتشر شده در ستون آزاد

  ادامه مطلب | نظرات()
جون داداش من دخترم!
موضوع: فوتو کاتور ت مثل طنز | تاریخ ارسال: 1388/10/2
این روز ها همه جا صحبت از فوتبال بانوان است و بحث فوت ـ وان!! (فوتبال بانوان) نقل مجالس ورزشی است. (البته همکاران اشاره می کنند که چرا خالی می بندم. این روز ها هیچ جا راجع به این مسئله صحبت نشده!) خیلی خب! حالا چرا می زنین؟!  خودمون این مسئله را بحث روزش می کنیم!!

در این مطلب می خواهیم مشکلات موجود در این رشته ورزشی را مورد نقد و بررسی قرار داده  به باید ها و نباید ها، هنجار ها، ضرورت ها، ظرفیت ها و  ازین قبیل چرت و پرت های! این رشته محبوب بپردازیم!! به هر حال امید است که گزارش خوبی از کار در بیاید و 1-1 نشود!!

 
***
یکی از  اولین مشکلات  این رشته  عدم آشنایی بانوان عزیز به مسائل پایه  ای و اصولی فوتبال است. چرا که متاسفانه به خاطر بافت فرهنگی موجود در کشورمان دختران نمی توانند مثل پسران از همان سنین کودکی در کوچه و خیابان به فوتبال و توپ بازی بپردازند و  همین امر موجب شده است  که آن ها نیز مثل دوران اوج علی دایی از انجام ساده ترین اصول فوتبال مثل یک استپ ساده عاجز باشند!  این در حالی است  که در خارج اصلا" این طور نیست.  من خودم باجناق  عموی  همسایه مادرجونم  اینا  خارجه! خودش تعریف می کرد که اون جا که مثل ایران نیست اون جا ...!! اع ببخشید  بهتر است از بحث خارج نشویم . در تصویر زیر یک مربی خارجی را  در حال آموزش مسائل اصولی و پایه ای فوتبال مشاهده می نمایید.مشکل  بعدی مشکل کمبود امکانات زیر بنایی در کشور است. ورزشگاه های ما کفاف آقایان ما را هم نمی دهد چه برسد به آقایان و خانم ها توامان باهم! فلذا مسئولین باید فکری به حال این معضل نموده و  با برنامه ریزی های دقیق خود  از تداخل تمرین بانوان با اقایان جلوگیری نمایند. به هر حال  فوتبال که رزم نیست که بخواهد  مختلط برگزار شود!!  لازم به ذکر است برنامه در یک نگاه عزیز محمدی احتمالا"  می تواند کمک شایانی به این مسئله نماید!!به طور مثال برای رفع این مشکل، یکی از راه حل ها این است که زمین چمن را هم مثل مدرسه شیفت بندی کنیم. البته باید این نکته را هم در نظر داشت که استفاده مداوم از زمین چمن هم  مشکلات خاص خودش را در بر خواهد داشت. به هر حال زمین چمن هم آدم است و احتیاج به استراحت دارد و الا خیلی زود کیفیت خود را از دست خواهد داد ...!یکی دیگر از مشکلات بزرگ بانوان  به خصوص در کشور ما  علاقه ویژه ای است که آقایان هم به فوتبال و هم به بانوان دارند! در تصویر یکی از همین  مشکلات  بزرگ و سنگین!  را مشاهده می نمایید که البته در حال رفع شدن است!

    

درست است که خانم ها اصولا" از آقایان با ادب ترند؛ اما خب در همه قشری همه جور ادمی پیدا می شود و لذا نباید از ایجاد منشور اخلاقی برای خانم ها غافل شد!مسئله بعدی خشونت بیش از حدی است که در ذات ورزش فوتبال نهفته است. خانم ها هم که حسسساسسسس!!یکی دیگر از مشکلات عدیده و بسیار بزرگ  فوتبال بانوان، مراسم آشنایی و  معارفه دو کاپیتان دو تیم است .چرا؟! الان عرض می کنم خدمتتان. چیزه! آهان! مثلا" همین تصویری که در زیر می بینید... ما هم می بینیم!و در پایان نباید فراموش کنیم که این تنها  کشور ما نیست که به فوتبال بانوان بها داده  است. مثل همه عرصه ها سایر کشور ها  هم  بی کار ننشسته و با سرعت میگ میگ  در حال رشد و ترقی  هستند و فوتبال بانوان هم از این امر مستثنی نیست. تصاویر زیر موید همین ماجراست...(شرمنده موارد اروپایی مشکل منکراتی داشت امکان مقایسه فراهم نبود! ضمن این که ما باید خودمان را با کشورهای همطراز خود مقایسه کنیم. مثل کومور!)

این مطلب پس از مقادیری سانسور در نشریه طنز ستون آزاد به چاپ رسیده است.
  ادامه مطلب | نظرات()
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات